przejdź do zawartości

Wymiana taboru

EU

15 nowych autobusów dla MZK

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie wzbogacił się o 15 sztuk nowych autobusów marki Solaris zakupionych w ramach Projektu pt. „Wymiana taboru (autobusów) - MZK” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
czytaj więcej

Przekazanie autobusów

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie informuje szanownych klientów, iż w dniu 07.09.2011r, o godz. 11.00 w Koninie na Placu Wolności odbędzie się uroczyste przekazanie autobusów, zakupionych w ramach projektu „Wymiana taboru (autobusów)-MZK”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: Priorytetu II - Infrastruktura komunikacyjna, Działania 2.5 - Rozwój miejskiego transportu zbiorowego, Schematu II - Zakup nowego taboru w ramach miejskiego systemu transportu publicznego Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
czytaj więcej

Uroczyste przekazanie na Placu Wolności

W dniu 07.09.2011r. o godz. 11.00 na Placu Wolności w Koninie odbyło się uroczyste przekazanie 15 sztuk autobusów marki SOLARIS zakupionych w ramach projektu „Wymiana taboru (autobusów)-MZK”. Uroczystość odbyła się z udziałem Parlamentarzystów Ziemi Konińskiej, Prezydenta Miasta Konina, Radnych Miasta Konina, przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Prezesa firmy SOLARIS, przedstawicieli firmy VOITH oraz PIXEL, przedstawicieli Urzędu Miejskiego w Koninie oraz pracowników Miejskiego Zakładu Komunikacji. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tej uroczystości.
czytaj więcej

Umowa na dostawę15 nowych autobusów

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie informuje, że w dniu 04.04.2011r została podpisana umowa na Dostawę dla MZK Konin fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów miejskich w ilości 15 sztuk wraz z promocją projektu w ramach projektu pt. „Wymiana taboru (autobusów)-MZK”. Dostawcą autobusów jest SOLARIS BUS & COACH S.A. Autobusy będą dostarczone do dnia 31.08.2011r. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: Priorytetu II- Infrastruktura komunikacyjna, Działania 2.5 – Rozwój miejskiego transportu zbiorowego, Schematu II- Zakup nowego taboru w ramach miejskiego sytemu transportu publicznego Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
czytaj więcej
BIP MZKMiasto KoninFundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoUnia Europejska
© 2020 MZK w Koninie Spółka z o.o.
created by PERSABIO
facebook MZKtwitter MZKNapisz do nas