przejdź do zawartości
Aktualności

4 lipca utrudnienia na liniach MZK na/z Starówkę

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie Sp. z o.o informuje, że w niedzielę 4 lipca wystąpią poważne utrudnienia w komunikacji miejskiej. Ma to związek z organizowanymi po raz pierwszy w Koninie zawodami triathlonowymi River Triathlon Series.
W godzinach od 10:00 do 13:00 wszystkie autobusy MZK jadące na/z Starówkę, pojadą objazdem przez Trasę Bursztynową. Przystanki położone na zamkniętych dla ruchu odcinkach ulic Warszawska, Grunwaldzka, Szarych Szeregów i Wał Tarejwy, a także Osada, Zalesie i Szczepidło nie będą obsługiwane.
Utrudnienia dotyczą linii: 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62.
Autobusy będą jeździć objazdem w obu kierunkach, z pominięciem przystanków Warszawska, Grunwaldzka, Wał Tarejwy, Szarych Szeregów, a dla linii 58 również przystanku "Dworcowa" przy ulicy Poznańskiej.
Natomiast linia 57 w kierunku Szczepidło, będzie miała przystanek końcowy na Kolskiej - przystanek Cmentarz Kolska i nie będzie dojeżdżać do Osady Zalesia i Szczepidła. W przeciwnym kierunku Cmentarz Komunalny przystankiem początkowym dla linii 57 będzie przystanek Żwirki i Wigury.

BIP MZKMiasto KoninFundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoUnia Europejska
© 2020 MZK w Koninie Spółka z o.o.
created by PERSABIO
facebook MZKtwitter MZKNapisz do nas