przejdź do zawartości
Aktualności

Bilety jednoprzejazdowe znów ważne 45 minut

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie sp. z o.o. przypomina, że od 1 stycznia 2021 roku zmienił się limit czasowy biletów jednoprzejazdowych i ponownie uprawniają  do jazdy nieograniczoną liczbą autobusów w ciągu 45 minut od chwili skasowania lub do jazdy jednym kursem autobusu danej linii bez limitu czasowego.
Zgodnie z Uchwałą nr 326  Rady Miasta Konina z dnia 25 marca 2020 r.w sprawie ustalenia opłaty za przewozy osób i bagażu ręcznego lokalnym transportem zbiorowym, świadczonym przez Miejski Zakład Komunikacji w Koninie sp. z o.o. oraz określenia uprawnień do bezpłatnych i ulgowych przejazdów, zmieniony został na czas określony do 31 grudnia 2020 roku, limit czasowy uprawniający do jazdy, na podstawie biletu jednoprzejazdowego, nieograniczoną liczbą autobusów z 45 minut do 75 minut od chwili skasowania biletu.
W związku z tym bilet jednoprzejazdowe ponownie uprawniają do jazdy nieograniczoną liczbą autobusów w ciągu 45 minut od chwili skasowania lub do jazdy jednym kursem autobusu danej linii bez limitu czasowego.
BIP MZKMiasto KoninFundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoUnia Europejska
© 2020 MZK w Koninie Spółka z o.o.
created by PERSABIO
facebook MZKtwitter MZKNapisz do nas