przejdź do zawartości
Aktualności

Linia 57 zmieni trasę na Starówce. Od 8 listopada korekty w rozkładzie 57 i 61

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie informuje, że od poniedziałku 8 listopada 2021 roku zmienia się trasa przejazdu linii 57. Wprowadzamy również korekty w rozkładzie jazdy tej linii.
  • od przystanku "Kolska" w kierunku Szczepidła nowa trasa przebiegać będzie ulicami Sztarka, Żwirki i Wigury, Wodną, Szarych Szeregów, Wałem Tarejwy do Kolskiej i dalej po obecnej trasie. W związku z tą zmianą autobusy linii 57 jadąc w kierunku Szczepidła, będą się zatrzymywały na dodatkowych przystankach: "Szarych Szeregów", "Wał Tarejwy" i "Żwirki i Wigury"
  • przez okres jesienno-zimowy przystanki "Zagorowska", "Posoka" i "Rumin działki" nie będą odsługiwane przez linię 57. Autobusy jadąc Trasą Bursztynową nie będą już wjeżdżały w ulicę Zagórowską w kierunku Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Rumin".
  •  kurs o godz. 5:20 z "Piłsudskiego" w kierunku Szczepidła zostaje zawieszony w dni robocze. Zastąpi go kurs o godz. 5:18 z przystanku "Szarych Szeregów". Kurs powrotny ze Szczepidła będzie w związku z tym przyspieszony na godz. 5:34.
  • również zawieszeniu ulegnie kurs o godz. 6:55 z "Grunwaldzkiej" w kierunku Szczepidła. Zastąpi go kurs z "Szarych Szeregów" o godz. 6:55. Zmiana dotyczy dni roboczych.
  • w niedziele i święta zawieszamy kurs o godz. 7:10 z "Piłsudskiego" w kierunku Szczepidło. Zamiast niego linia 57 pojedzie o godz. 7:33 z przystanku "Szarych Szeregów".
  • kurs ze Szczepidła z godz. 7:35 zostaje opóźniony do godz. 7:55
  • kurs z Cmentarza Komunalnego z godz. 8:35 będzie opóźniony i rozpocznie się o godz. 8:55
Kolejna zmiana czeka pasażerów linii 61. W dni robocze autobusy będą wyjeżdżały z przystanku początkowego "Poznańska" o godz. 22:09 a nie jak wcześniej o 22:04.

Prosimy naszych pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy na naszej stronie internetowej.
BIP MZKMiasto KoninFundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoUnia Europejska
© 2020 MZK w Koninie Spółka z o.o.
created by PERSABIO
facebook MZKtwitter MZKNapisz do nas
zamknij okienko
1,5%