przejdź do zawartości
Aktualności

Od 3 lipca rusza wakacyjna linia 56 PG „Przystań Gosławice”

Od 3 lipca rusza wakacyjna, bezpłatna linia komunikacyjna nr 56 PG, która kursować będzie we wszystkie dni tygodnia pomiędzy dwoma punktami: przystankiem Przystań Gosławice położonym przy ul. Przemysłowej w pobliżu Rodzinnych Ogródków Działkowych a przystankiem przy ul. Rybackiej, który znajduje się na terenie ośrodka MOSiR „Przystań Gosławice” i z powrotem. Będzie to niejako przedłużenie linii 56 z rozkładem dostosowanym do przyjazdów i odjazdów tej linii.
Rozkład jazdy linii wakacyjnej będzie elastyczny i w razie potrzeby autobus wykona dodatkowe kursy, jeśli pasażerów chcących dojechać z Przemysłowej do przystani lub w kierunku przeciwnym, będzie więcej niż miejsc w pojeździe.
Planujemy realizować średnio 15 kursów w tę i 15 kursów z powrotem, w godzinach 11 – 20 codziennie, począwszy od piątku 3 lipca do 30 sierpnia 2020 r.
Przystań Gosławice to piękny, zielony obiekt miejski z plażą nad Jeziorem Pątnowskim, przystanią jachtową, boiskiem do plażowej piłki siatkowej i ręcznej, placem zabaw dla dzieci i siłownią plenerową, wypożyczalnią sprzętu pływającego, zapleczem gastronomicznym oraz bezpiecznym miejscem do rozpalania ogniska i grillowania. Przystań Gosławice to idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji dla całych rodzin, położone na terenie miasta.
Przyjedź na Przystań Gosławice komunikacją miejską a samochód zostaw w domu!
Szczegółowy rozkład jazdy dostępny na przystankach oraz na naszej stronie www.mzk-konin.com.pl.
Wakacje w mieście nie muszą być nudne, szczególnie kiedy mamy do dyspozycji piękną, miejską plażę, na którą dojedziesz komunikacją miejską.
BIP MZKMiasto KoninFundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoUnia Europejska
© 2020 MZK w Koninie Spółka z o.o.
created by PERSABIO
facebook MZKtwitter MZKNapisz do nas