przejdź do zawartości

Regulamin

Uchwała Nr 566 Rady Miasta Konina z dnia 27 września 2017 roku w sprawie ustalenia regulaminu przewozu osób i bagażu ręcznego pojazdami komunikacji zbiorowej świadczonej przez Miejski Zakład Komunikacji w Koninie.
Uchwała nr 617 Rady Miasta Konina dnia 27 października 2021 r w sprawie ustalenia opłaty za przewozy osób i bagażu ręcznego lokalnym transportem zbiorowym, świadczonym przez Miejski Zakład Komunikacji w Koninie Sp. z o.o. oraz określenia uprawnień do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.
Uchwała nr 637 Rady Miasta Konina z dnia 24 listopada 2021 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr 617 Rady Miasta Konina z dnia 27 października 2021 roku w sprawie ustalenia opłaty za przewozy osób i bagażu ręcznego lokalnym transportem zbiorowym, świadczonym przez Miejski Zakład Komunikacji w Koninie Sp. z o.o. oraz określenia uprawnień do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.
Uchwała Nr 711 Rady Miasta Konina z dnia 4 marca 2022 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr 617 Rady Miasta Konina z dnia 27 października 2021 roku w sprawie ustalenia opłaty za przewozy osób i bagażu ręcznego lokalnym transportem zbiorowym, świadczonym przez Miejski Zakład Komunikacji w Koninie Sp. z o.o. oraz określenia uprawnień do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.
BIP MZKMiasto KoninFundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoUnia Europejska
© 2020 MZK w Koninie Spółka z o.o.
created by PERSABIO
facebook MZKtwitter MZKNapisz do nas